c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Contact us

Contact information

For information

Nancy Spence D.O.M.P. (ON)
President
n.spence@osteopathy.ca

David Braha D.O.M.P. (NS)
Vice President
d.braha@osteopathy.ca

Christal Geier D.O.M.P. (AB)
Treasurer
c.geier@osteopathy.ca

Laetitia Mauny D.O.F France (ON)
Board Member
l.mauny@osteopathy.ca

Barbara Schultze D.O.M.P. (SK)
Board Member
b.schultze@osteopathy.ca

Johanne Lavergne D.O.M.P. (NB)
Board Member
j.lavergne@osteopathy.ca

Marc Gauthier D.O. (QC)
Board Member
m.gauthier@osteopathy.ca

Tana Shepherd O.M.P. (YK)
Board Member
t.shepherd@osteopathy.ca

Darcy Nikkel D.O.M.P. (MB)
Board Member
d.nikkel@osteopathy.ca

Jad Khoury D.O. (QC)
Board Member
j.khoury@osteopathy.ca

Melita Hatton Osteopathic Practitioner (BC)
Board Member
m.hatton@osteopathy.ca

Chris Rieach D.O.M.P. (AB)
Board Member
c.rieach@osteopathy.ca

Sonia Lam D.O.M.P. (BC)
Board Member
s.lam@osteopathy.ca

Send us a message

SEND