c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Nous joindre

Coordonnées

Pour informations
Fédération canadienne des ostéopathes

7000 avenue du Parc, bureau 204
Montréal (Québec)  H3N 1X1
Attention:  David Braha, Vice Président

Nancy Spence (ON)
Président
n.spence@osteopathy.ca

David Braha (NS)
Vice Président
d.braha@osteopathy.ca

Tana Shepherd (YT)
Secrétaire
t.shepherd@osteopathy.ca

Darcy Nikkel (MB)
Membre du C.A.
d.nikkel@osteopathy.ca

Melita Glanville
Membre du C.A.
m.glanville@osteopathy.ca

Sonia Lam (BC)
Membre du C.A.
s.lam@osteopathy.ca

Christal Geier (AB)
Trésorière
c.geier@osteopathy.ca

Barbara Schultze (SK)
Membre du C.A.
B.schultze@osteopathy.ca

Marc Gauthier (PQ)
Membre du C.A.
M.gauthier@osteopathy.ca

Jad Khoury
Membre du C.A.
j.khoury@osteopathy.ca

Ian Moran (NB)
Membre du C.A.
I.moran@osteopathy.ca

Serge Micheli
Membre du C.A.
S.micheli@osteopathy.ca

Martha Faron
Membre du C.A.
M.faron@osteopathy.ca

Écrivez-nous

ENVOYER